Zdravotnická záchranná služba Pardubice

domů
První pomoc

První pomoc interaktivně ...

chci vědět více
155 jak a kdy volat

Kdy a jak volat tísňovou linku...

chci vědět více

detail novinky

Po osmé hodině večerní 10. 12. zasahovaly posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje spolu s ostatními složkami Integrovaného záchranného  systému při požáru hořícího rodinného domu. Posádky ošetřily tři zraněné. Mladé ženě byly ošetřeny popáleniny v obličeji a dekoltu speciálním gelem a během transportu do FN Královské vinohrady, byl mimo jiná léčiva i kontinuálně podán kyslík. Dalším dvěma ženám nadýchaným zplodinami hoření, byl taktéž podán kyslík a s ním transportovány na Interní ambulanci Nemocnice Chrudim.

V centru Pardubic zasahovali dnes 11. 12. před jednou hodinou odpolední záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u hořícího automobilu na sídlišti Studánka. Po našem příjezdu na místo požáru byl posádkou ošetřen  jeden pacient, muž středních let s lehčími popáleninami v obličeji. K dovyšetření byl poté transportován do Nemocnice Pardubice.

U dopravní nehody 12. 12. krátce po půl sedmé večerní zasahovaly tři posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Jednalo se o čelní střet dvou osobních vozů mezi obcemi Časy a Horní Ředice. Na místě se nacházeli tři muži  z toho dva utrpěli lehká zranění kyčle a ramene. Po prvotním ošetření byli transportováni do Pardubické nemocnice k dovyšetření. 

Tentokrát se naštěstí jednalo “jen” o zničená vozidla. Zde poděkování obou zraněných našim záchranářům zasahujícím hasičům a policii, velmi nás potěšilo, děkujeme.

https://youtu.be/ff8e_BrNuNI

 

 

Vloženo: 22.12.2017

tel.: +420 466 034 107
fax.: +420 466 034 109
e-mail: zzspak@zzspak.cz
Průmyslová 450
530 03 Pardubice

Copyright © 2009-2015 zzspak.cz  |  Všechna práva vyhrazena  |   Design & Coding: MI-MA  |   webmaster   |   administrace